top of page
ttlive.png

Resmi Ajans Partneri

Hizmetlerimiz

Keşfete Çıkarma Desteği

Düzenli olarak canlı yayın açan ve canlı yayınlarında TikTok topluluk kurallarına uyan yayıncılarımıza keşfet desteği vererek izlenmelerini 20 katına çıkaracak kadar destekler sunuyoruz.

4

TikTok Etkinliklerine VIP Katılım

TikTok Türkiye Ofisinin düzenlemiş olduğu Ajans yayıncılarına özel etkinliklere katılım davetiyesi kazanabilir ve farklı TikTok yayıncıları ile tanışarak kendinize farklı içerikler oluşturabilirsiniz.

1

2

Yayın Geliştirme Desteği

TikTok kurallarına ve algoritmasına hakim olan çalışanlarımızla sizi sürekli bilgilendirecek ve yayınlarınızı geliştirmenize yönelik adımlar attıracak bilgilendirici videoları sizlerle paylaşıyoruz.

5

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti

Yalnızca TikTok'ta değil Instagram, YouTube Twitch üzerinde de gelişimleriniz, yapmanız gerekenler ve kariyer yönetiminiz konusunda da bütün temsilcilerimizden destek alabileceksiniz.

3

Marka İş Birlikleri

Yalnızca TikTok ajansı değil aynı zamanda içerik üreticileri ile çalışan bir Dijital Reklam ajansıyız. TikTok'ta büyüyen yayıncılarımıza çalıştığımız prestijli markalar ile çalışma fırsatları sunuyoruz.

6

Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Hakarete uğrayan, tehdit edilen, yayınlarında rahatsız edilen ve farklı sıkıntılar ile karşılaşarak hukuki bilgilendirmeye veya dava açmak için hukuki desteğe ihtiyacı olan yayıncılarımıza destek oluyoruz.

bottom of page